Трепки&Лепак за трепки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-50%
Тarko Eyelashes 718
..
122 ден.245 ден.
без ДДВ: 103 ден.
-50%
Tarko Eyelashes 706
..
122 ден.245 ден.
без ДДВ: 103 ден.
-50%
Tarko Eyelashes 710
..
122 ден.245 ден.
без ДДВ: 103 ден.
-50%
Tarko Eyelashes 708
..
122 ден.245 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Tarko Lionesse Eyelash Adhesive - Black 1g.
..
46 ден.
без ДДВ: 39 ден.
Tarko Eyelash Glue 5gr White
..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Tarko Eyelash Glue 5gr Black
..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Tarko Eyelash Glue 3gr White
..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Tarko Eyelash Glue 3gr Black
..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
-50%
Tarko Eyelashes 709
..
122 ден.245 ден.
без ДДВ: 103 ден.
-50%
Tarko Eyelashes 705
..
122 ден.245 ден.
без ДДВ: 103 ден.
-50%
Tarko Eyelashes 703
..
122 ден.245 ден.
без ДДВ: 103 ден.
GOLDEN ROSE EYELASH Adhesive
Лепилото за трепки безбедно ги држи вашите вештачки трепки на место, безбедно за употреба со водоотп..
235 ден.
без ДДВ: 199 ден.
GOLDEN ROSE FALSE EYELASHES
Лажните трепки создаваат драматичен изглед на очите со многу алтернативи. Направено од 100% човечка ..
302 ден.
без ДДВ: 256 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75