Golden Rose

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 GR Brush Cleanser
Brush Cleanser works to remove dirt and makeup residue from both synthetic and natural brushes. It c..
275 ден.
без ДДВ: 233 ден.
 GR Cat Walk Mascara
Specially designed elastic unique brush provides perfect full volume and defined lashes with excelle..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
 GR Essential Full Volume & Length Intense Mascara
This mascara gives full volume, length and intense black color to lashes. It has unique rubber brush..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
 GR Longstay Matte Face Powder
This mascara gives full volume, length and intense black color to lashes. It has unique rubber brush..
515 ден.
без ДДВ: 436 ден.
 GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow
Cенка за очи која дава мат и бисерен финиш со високо пигментирани има мека и сатенска текстура. Созд..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Golden Rose Lash Loving Mascara
A sophisticated creamy formula for an intense volumized and lengthened lash look. New fiber brush..
205 ден.
без ДДВ: 174 ден.
Golden Rose Mega Lashes Mascara
Exclusive deep black creamy formula and unique rubber two step brush designed to lift and coat each ..
205 ден.
без ДДВ: 174 ден.
Golden Rose Miss Beauty Cherry  Tint Lip Oil
Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша..
198 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Golden Rose Miss Beauty Colorpop Eye Pencil
Молив за очи Colourpop со живи нијанси и свиленкаста мека формула лесно се лизга по очните капаци. С..
95 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Golden Rose Miss Beauty Colorpop Eyeshadow Palette
Colorpop Eyeshadow Palette an exclusive eyeshadow palette with 9 pop up neon shades; delivers mat..
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Golden Rose Miss Beauty Colorpop Trio Nail Color
Colorpop Trio Nail Color adds enjoyable neon shades to your nails. Apply 2 coats for an eye-catch..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Golden Rose Miss Beauty Diamond Shine 3D Lipgloss
Diamond Shine 3D Lipgloss уникатна пенлива формула и сјај. Мазната текстура лесно се лизга и создава..
158 ден.
без ДДВ: 134 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Baked Trio
Glow Baked Trio е ексклузивна печена формула која вклучува 2 руменила и хајлајтер. Свиленкаста мека ..
498 ден.
без ДДВ: 422 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Shine 3D Lipgloss
Glow Shine 3D Lipgloss создава екстремен сјај на усните со висок сјај и веганска формула. Мека и маз..
158 ден.
без ДДВ: 134 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Blusher Dusty Rose
Glow Stick производот создава светлечка живописна боја на образите за вцрвенета убавина. Негова..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Blusher Peach Flash
Glow Stick производот создава светлечка живописна боја на образите за вцрвенета убавина. Негова..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Highlighter
Glow Stick Highlighter лесно се лизга со свиленкаста и мазна текстура. Создава блескав ефект на ваше..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Golden Rose Miss Beauty High Definiton Mascara
Маскара со висока дефиниција иновативна формула со нова четка со влакна дизајнирана да ги подига и о..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Golden Rose Miss Beauty Party Time Trio Nail Color
Party Time Trio Nail Color with glitters provides dazzle and shine nails. Apply it over any nail ..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Golden Rose Miss Beauty Stay Matte Lipcolor
Stay Matte Lipcolor создава ултра-мат финиш на усните со целосна покриеност, долготрајна и бестежинс..
188 ден.
без ДДВ: 159 ден.
Golden Rose Miss Beauty Strawberry Tint Lip Oil
Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша..
198 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Golden Rose Miss Beauty Velvety Kiss Lipstick
Карминот Velvety Kiss лесно се нанесува со мека и мазна текстура и создава кадифено мат финиш. Обезб..
95 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Golden Rose Miss Beauty Volume Booster Mascara
Маскарата за зголемување на волуменот со ексклузивна текстура и единствена гумена четка ги прави тре..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75