Golden Rose

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
 GR Brush Cleanser
Brush Cleanser работи за отстранување на нечистотијата и остатоците од шминка и од синтетичките и од..
221 ден.316 ден.
без ДДВ: 187 ден.
-30%
 GR Essential Full Volume & Length Intense Mascara
Оваа маскара им дава целосен волумен, должина и интензивна црна боја на трепките. Има уникатна гумен..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
 GR Longstay Matte Face Powder
Мат пудрата за лице обезбедува одлична покривност и создава беспрекорен, мазен, мат и свиленкаст изг..
413 ден.590 ден.
без ДДВ: 350 ден.
-30%
 GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow
Cенка за очи која дава мат и бисерен финиш со високо пигментирани има мека и сатенска текстура. Созд..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
 GR Panoramic Lashes All In One Mascara
Оваа маскара се во едно има текстура што може да се изгради за да додаде волумен, должина, подигнува..
158 ден.225 ден.
без ДДВ: 133 ден.
-30%
GR 3D Fantastic Lash Mascara
Дава волумен, екстремна должина и полни трепки со заоблени трепки со облекување на секоја трепка пос..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Ball Blusher 01 Appricot
Овие шарени магични топчиња се создадени за лесни, кадифени и светли ефекти на вашите образи. Лесно ..
315 ден.450 ден.
без ДДВ: 267 ден.
-30%
GR Ball Blusher 02 Earth
Овие шарени магични топчиња се создадени за лесни, кадифени и светли ефекти на вашите образи. Лесно ..
315 ден.450 ден.
без ДДВ: 267 ден.
-30%
GR BB Cream Beauty Balm
Сè во едно, кожа со моментално совршен изглед! И дава на кожата здрав сјај со својата лесна текстура..
308 ден.440 ден.
без ДДВ: 261 ден.
-30%
GR Brow Color Tinted Eyebrow Mascara
GR Маскарата за веѓи во боја на веѓите е комбинација од крем и гел без напор ги дефинира, облик..
130 ден.185 ден.
без ДДВ: 110 ден.
-30%
GR Brow Fixing Gel Brow & Lash Mascara
Чистата маскара GR Brow & Lash ги поставува веѓите, ги подигнува и дефинира трепките со единстве..
158 ден.225 ден.
без ДДВ: 133 ден.
-30%
GR Cat Walk - Instant Full Volume Cat Walk Mascara
Специјално дизајнираната еластична уникатна четка обезбедува совршен полн волумен и дефинирани трепк..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Cats Eyeliner
Tуш за очи Golden Rose Cat's Eyes Еyeliner создава прецизна контура околу линијата на трепките ..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR City Style - Mega Volume & Length City Style Mascara
Иновативна формула која им дава мега волумен и должина на трепките. Нејзината двострана флексибилна ..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR CITY STYLE Face & Eye  Palette
Палета за лице и очи City Style со 1 руменило, 1 бронзер и 1 хајлајтер и 9 сенки за очи со мат, бисе..
441 ден.630 ден.
без ДДВ: 374 ден.
-30%
GR Collagen Boost Shampoo
Нежно ја чисти косата. Формулата содржи колаген од багрем, органско масло од арган и провитамин Б5 (..
116 ден.165 ден.
без ДДВ: 98 ден.
-30%
GR Color Sensation Lipgloss
Создава ултра сјаен совршен финиш на вашите усни во текот на денот со лесното чувство и нелеплива фо..
139 ден.199 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-30%
GR Contour Crayon
Contour Crayon совршен за дефинирање и рафинирање на цртите на лицето. Контурирајте го секој облик н..
98 ден.140 ден.
без ДДВ: 83 ден.
-30%
GR Contour Powder Kit
Ексклузивна палета на контури со три нијанси за дефинирање, бронзирање и истакнување на вашиот тен. ..
252 ден.360 ден.
без ДДВ: 252 ден.
-30%
GR Dipliner
Овој течен ајлајнер лесно се нанесува со својата практична четка. Создава длабок и мистериозен погле..
112 ден.160 ден.
без ДДВ: 95 ден.
-30%
GR DRAMATIC LASHES  Night Black Mascara
Ова е нова маскара која дава моментално целосен волумен, должина и прецизно раздвојување на трепките..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Dream Eyebrow Pencil
Моливот за веѓи, изразувањето на веѓите во природна форма и четката за обликување се во едно за совр..
84 ден.120 ден.
без ДДВ: 71 ден.
-30%
GR Dream Eyes Eyeliner
Специјална формула и висококвалитетни ајлајнери достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лес..
74 ден.105 ден.
без ДДВ: 62 ден.
-30%
GR Dream Lips Lipliner
Специјална формула и висококвалитетни моливи достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лесно ..
74 ден.105 ден.
без ДДВ: 62 ден.
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS