GR Eye Glaze Liquid Eyeshadow
  • GR Eye Glaze Liquid Eyeshadow
  • GR Eye Glaze Liquid Eyeshadow

GR Eye Glaze Liquid Eyeshadow

220 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 007166
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Течна сенка за очи; бестежинска, течна сенка за очи која непречено се лизга и лесно се спојува. Се суши за неколку секунди и остава мазна боја со високо влијание. Трае во текот на целиот ден и создава совршен изглед на очите без туткање, без дамки и без избледена текстура.
Достапен во мат, сатен и бисерен финиш. Начин на употреба: Нанесете директно на капаците и измешајте со прст или со четка за сенки.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Eye Glaze Liquid Eyeshadow Течна сенка за очи; бестежинска, течна сенка за очи која непречено се лизга и лесно се спојува. Се суши за неколку секунди и остава мазна боја со високо влијание. Трае во текот на целиот ден и создава совршен изглед на очите без туткање, без дамки и без избледена текстура. Достапен во мат, сатен и бисерен финиш. Начин на употреба: Нанесете директно на капаците и измешајте со прст или со четка за .. Category: Product #: 007166 Regular price: 220 ден. 220
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75