Golden Rose UV Gel Nail Color
  • Golden Rose UV Gel Nail Color

Golden Rose UV Gel Nail Color

250 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 490706
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

УВ гел боја за нокти се нанесува два слоја по нанесувањето на основниот слој и се пече 30 секунди, по секоја апликација.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose Golden Rose UV Gel Nail Color УВ гел боја за нокти се нанесува два слоја по нанесувањето на основниот слој и се пече 30 секунди, по секоја апликација. .. Category: Product #: 490706 Regular price: 250 ден. 250
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2022. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75