GR Extreme Glitter Shine Nail Lacquer

GR Extreme Glitter Shine Nail Lacquer

55 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 20188
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2021. UKION SHOPS
Golden Rose GR Extreme Glitter Shine Nail Lacquer .. Category: Product #: 20188 Regular price: 55 ден. 55 Available from: sminka.mk