GR Just Touch Liquid Concealer
  • GR Just Touch Liquid Concealer
  • GR Just Touch Liquid Concealer

GR Just Touch Liquid Concealer

195 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 509255
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Неговата мека, лесна за нанесување текстура со совршена покривност и трајна формула за боја ги крие темните кругови околу очите и обезбедува природен сјаен изглед.

Ја навлажнува и заштитува вашата кожа со ниацинамид (витамин Б3) и витамин Е во неговата содржина. Ги покрива сите флеки и несовршености на кожата и ја прави кожата да изгледа мазна.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Just Touch Liquid Concealer Неговата мека, лесна за нанесување текстура со совршена покривност и трајна формула за боја ги крие темните кругови околу очите и обезбедува природен сјаен изглед. Ја навлажнува и заштитува вашата кожа со ниацинамид (витамин Б3) и витамин Е во неговата содржина. Ги покрива сите флеки и несовршености на кожата и ја прави кожата да изгледа мазна. .. Category: Product #: 509255 Regular price: 195 ден. 195
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75