GR Nude Look Creamy Shine Lipstick

GR Nude Look Creamy Shine Lipstick

132 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 967321
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

This creamy shine  lipstick  that enriched with sheabutter, Vitamin E and Amino Ceramide Moisturisers to hydrate and nourish the lips. It  glides on the lips easily with creamy soft texture and leaves them perfectly colored, smooth and natural finish.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2021. UKION SHOPS
Golden Rose GR Nude Look Creamy Shine Lipstick This creamy shine  lipstick  that enriched with sheabutter, Vitamin E and Amino Ceramide Moisturisers to hydrate and nourish the lips. It  glides on the lips easily with creamy soft texture and leaves them perfectly colored, smooth and natural finish. .. Category: Product #: 967321 Regular price: 132 ден. 132 Available from: sminka.mk