GR Nude Look Face Baked Blusher
  • GR Nude Look Face Baked Blusher

GR Nude Look Face Baked Blusher

198 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 967208
Достапност: На залиха
Количина:

A long lasting, lightweight formula  gives your cheeks natural radiance and bright effect thanks to silky and soft  baked texture. It is suitable all skin tone and make-up.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2021. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75

Golden Rose GR Nude Look Face Baked Blusher A long lasting, lightweight formula  gives your cheeks natural radiance and bright effect thanks to silky and soft  baked texture. It is suitable all skin tone and make-up. .. Category: Product #: 967208 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 198 ден. 198 Available from: sminka.mk