GR Nude Look Perfect Matte Lipstick

GR Nude Look Perfect Matte Lipstick

132 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 967284
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Perfect Matte Lipstick creates matte, natural, velvety  finish on the lips with its high pigmented  formula which contains moisturising agent and Vitamin E.  It glides on smoothly, provides long wear natural nude shades on the lips.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sminka.mk © 2021. UKION SHOPS