GR Nude Look Perfect Nail Color

GR Nude Look Perfect Nail Color

58 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 967369
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

GR Nude Look Perfect Nail Color
Perfect Nail Color line with different nude color options and long lasting formula deliver your nails both natural shine and glamour appearan

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sminka.mk © 2021. UKION SHOPS