GR Perfect Lashes Black Eyeliner

GR Perfect Lashes Black Eyeliner

96 ден.120 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 066673
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sminka.mk © 2020. UKION SHOPS