GR Perfect Lashes Ultra Volume X4 Mascara

GR Perfect Lashes Ultra Volume X4 Mascara

120 MKD
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 066635
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sminka.mk © 2020. UKION SHOPS