GR Tattoo Styler Waterproof Eyeliner
  • GR Tattoo Styler Waterproof Eyeliner

GR Tattoo Styler Waterproof Eyeliner

249 ден.355 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 512286
Достапност: Нема на залиха
Количина:

Golden Rose, Tattoo Styler eyeliner со нова водоотпорна текстура лесно се лизга и дава мат, интензивна црна боја со флексибилен ултра фин врв.

Веганска формула, брзо се суши, нема да се размачка и создава совршен драматичен изглед во текот на целиот ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Tattoo Styler Waterproof Eyeliner Golden Rose, Tattoo Styler eyeliner со нова водоотпорна текстура лесно се лизга и дава мат, интензивна црна боја со флексибилен ултра фин врв. Веганска формула, брзо се суши, нема да се размачка и создава совршен драматичен изглед во текот на целиот ден. .. Category: Product #: 512286 Regular price: 249 ден. 355
249
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS