GR Up To 24 Hours Stay Foundation
  • GR Up To 24 Hours Stay Foundation
  • GR Up To 24 Hours Stay Foundation

GR Up To 24 Hours Stay Foundation

680 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 434557
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Лесна, целосна покриеност и деми-мат подлога која трае до 24 часа. Водоотпорната формула е збогатена со витамин Е, путер од авокадо и навлажнувачки комплекс за да обезбеди хидрирано чувство без сувост. Тенот изгледа мазен и совршено дури и во текот на целиот ден. Содржи SPF 15 за да ја заштити вашата кожа од штетните сончеви зраци. Достапен во 15 нијанси.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Up To 24 Hours Stay Foundation Лесна, целосна покриеност и деми-мат подлога која трае до 24 часа. Водоотпорната формула е збогатена со витамин Е, путер од авокадо и навлажнувачки комплекс за да обезбеди хидрирано чувство без сувост. Тенот изгледа мазен и совршено дури и во текот на целиот ден. Содржи SPF 15 за да ја заштити вашата кожа од штетните сончеви зраци. Достапен во 15 нијанси. .. Category: Product #: 434557 Regular price: 680 ден. 680
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75