КОСА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
Tarko Lionesse Hair Brush 2430
..
168 ден.240 ден.
без ДДВ: 142 ден.
-30%
Tarko Lionesse Hair Brush 854805
..
140 ден.200 ден.
без ДДВ: 119 ден.
Тarko Lionesse Hair Brush 101130
..
95 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Tarko Lionesse Hair Brush 77009
..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
-30%
GR GRAY HAIR TOUCH UP - Red Brown
..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
GR Keratin Smooth Shampoo
Нежно ја чисти косата. Формулата содржи растителен кератин протеин и провитамин Б5 (пантенол) познат..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
GR Purify&Hydrate Shampoo
Нежно ја чисти и ги отстранува нечистотиите од вашата коса. Формулата е надополнета со екстракт од б..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
GR Collagen Boost Shampoo
Нежно ја чисти косата. Формулата содржи колаген од багрем, органско масло од арган и провитамин Б5 (..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
GR Moisture Recovery Shampoo
Нежно ја чисти косата. Формулата содржи комбинација од кокосово млеко, масло од макадамија и провита..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
Tarko Hydra Hair Brush 2155 Ceramics Thermal
..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Tarko Hydra Hair Brush 2159 Ceramics Thermal
..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Tarko Hydra Hair Brush 2154 Ceramics Thermal
..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Тarko Hydra Hair Brush 2153 Ceramics Thermal
..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Таrko Lionesse Hair Comb 895430
..
95 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Tarko Lionesse Detangling Brush
..
435 ден.
без ДДВ: 369 ден.
Tarko Lionesse Tint Bowl
..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
Rain Argan Care Hair Serum&Oil 2in1 125ml
..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
Rain Argan Care Shampoo Paraben Free 400ml
..
87 ден.125 ден.
без ДДВ: 74 ден.
-50%
Tarko Lionesse Hair Curler 791 - 12 Pack
..
62 ден.125 ден.
без ДДВ: 53 ден.
Tarko Lionesse Hair Comb 260
..
155 ден.
без ДДВ: 131 ден.
Tarko Lionesse Boiling Curler 412 - 3 Pack
..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
-50%
Tarko Lionesse Hair Curler 795 - 12 Pack
..
92 ден.185 ден.
без ДДВ: 78 ден.
-50%
Tarko Lionesse Hair Curler 794 - 12 Pack
..
82 ден.165 ден.
без ДДВ: 69 ден.
-50%
Tarko Lionesse Hair Curler 793 - 12 Pack
..
72 ден.145 ден.
без ДДВ: 61 ден.
-50%
Tarko Lionesse Hair Curler 792 - 12 Pack
..
67 ден.135 ден.
без ДДВ: 57 ден.
Tarko Lionesse Hair Rollers 510 - 12 Pack
..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Tarko Lionesse Hair Rollers 511 - 12 Pack
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tarko Lionesse Hair Rollers 508 - 12 Pack
..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
Tarko Lionesse Hair Rollers 507 - 12 Pack
..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Tarko Lionesse Hair Rollers 505 - 12 Pack
..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
Tarko Lionesse Hair Rollers 513 - 12 Pack
..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Tarko Lionesse Hair Rollers 512 - 12 Pack
..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Tarko Lionesse Hair Rollers 509 - 12 Pack
..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
Tarko Lionesse Ployka Curler 13-26 - 4 Pack
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tarko Lionesse Hair Dye Brush DY03
..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Tarko Lionesse Hair Dye Brush 622590
..
50 ден.
без ДДВ: 42 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75