Боја за коса

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR GRAY HAIR TOUCH UP - Red Brown
..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
GR Gray Hair Touch Up
Совршено се вклопува со сегашната боја на коса. Нема потреба од вода. Продолжува период помеѓу боење..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75