GR Collagen Boost Shampoo
  • GR Collagen Boost Shampoo

GR Collagen Boost Shampoo

116 ден.165 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 440978
Достапност: Нема на залиха
Количина:

Нежно ја чисти косата. Формулата содржи колаген од багрем, органско масло од арган и провитамин Б5 (пантенол) познати кои помагаат да се остави косата повеќе навлажнета, ревитализирана и похрането чувство. Се покажа дека органското масло од арган го враќа нивото на влага, подобрувајќи го севкупниот здрав изглед на косата.
Помага во заштитата на бојата и косата изгледа поздраво и посјајно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Collagen Boost Shampoo Нежно ја чисти косата. Формулата содржи колаген од багрем, органско масло од арган и провитамин Б5 (пантенол) познати кои помагаат да се остави косата повеќе навлажнета, ревитализирана и похрането чувство. Се покажа дека органското масло од арган го враќа нивото на влага, подобрувајќи го севкупниот здрав изглед на косата. Помага во заштитата на бојата и косата изгледа поздраво и посјајно. .. Category: Product #: 440978 Regular price: 116 ден. 165
116
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS