GR Purify&Hydrate Shampoo
  • GR Purify&Hydrate Shampoo

GR Purify&Hydrate Shampoo

116 ден.165 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 441005
Достапност: Нема на залиха
Количина:

Нежно ја чисти и ги отстранува нечистотиите од вашата коса. Формулата е надополнета со екстракт од бела коприва, гел од алое вера и провитамин Б5 (пантенол) познати кои помагаат во негување, прочистување и волумен на косата, а истовремено помагаат за хидратантно чувство на скалпот и прамените, за освежен, сјаен и здрав изглед на косата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Purify&Hydrate Shampoo Нежно ја чисти и ги отстранува нечистотиите од вашата коса. Формулата е надополнета со екстракт од бела коприва, гел од алое вера и провитамин Б5 (пантенол) познати кои помагаат во негување, прочистување и волумен на косата, а истовремено помагаат за хидратантно чувство на скалпот и прамените, за освежен, сјаен и здрав изглед на косата. .. Category: Product #: 441005 Regular price: 116 ден. 165
116
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS