GR Gray Hair Touch Up
  • GR Gray Hair Touch Up

GR Gray Hair Touch Up

168 ден.240 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 067144
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Совршено се вклопува со сегашната боја на коса. Нема потреба од вода. Продолжува период помеѓу боење на косата. Изберете ја нијансата што е најблиску до вашата боја на коса. Нанесете директно на областа што сакате да ја допрете. Совршено се вклопува со постоечката боја на коса. Едноставно шампонирајте за да се измиете.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Gray Hair Touch Up Совршено се вклопува со сегашната боја на коса. Нема потреба од вода. Продолжува период помеѓу боење на косата. Изберете ја нијансата што е најблиску до вашата боја на коса. Нанесете директно на областа што сакате да ја допрете. Совршено се вклопува со постоечката боја на коса. Едноставно шампонирајте за да се измиете. .. Category: Product #: 067144 Regular price: 168 ден. 240
168
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS