Шампон за коса

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Keratin Smooth Shampoo
Нежно ја чисти косата. Формулата содржи растителен кератин протеин и провитамин Б5 (пантенол) познат..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
GR Purify&Hydrate Shampoo
Нежно ја чисти и ги отстранува нечистотиите од вашата коса. Формулата е надополнета со екстракт од б..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
GR Collagen Boost Shampoo
Нежно ја чисти косата. Формулата содржи колаген од багрем, органско масло од арган и провитамин Б5 (..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
GR Moisture Recovery Shampoo
Нежно ја чисти косата. Формулата содржи комбинација од кокосово млеко, масло од макадамија и провита..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
-30%
Rain Argan Care Shampoo Paraben Free 400ml
..
87 ден.125 ден.
без ДДВ: 74 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75