ОЧИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR Tattoo Styler Waterproof Eyeliner
Golden Rose, Tattoo Styler eyeliner со нова водоотпорна текстура лесно се лизга и дава мат, интензив..
249 ден.355 ден.
без ДДВ: 211 ден.
-30%
GR Quattro Eyeshadow Palette
..
318 ден.455 ден.
без ДДВ: 270 ден.
-30%
GR Eye Glaze Liquid Eyeshadow
Течна сенка за очи; бестежинска, течна сенка за очи која непречено се лизга и лесно се спојува...
154 ден.220 ден.
без ДДВ: 131 ден.
-30%
GR Miss Beauty Volume Booster Mascara
Маскарата за зголемување на волуменот со ексклузивна текстура и единствена гумена четка ги прави тре..
130 ден.185 ден.
без ДДВ: 110 ден.
-30%
GR Miss Beauty High Definiton Mascara
Маскара со висока дефиниција иновативна формула со нова четка со влакна дизајнирана да ги подига и о..
130 ден.185 ден.
без ДДВ: 110 ден.
-30%
GR Miss Beauty Colorpop Eyeshadow Palette
Colorpop Eyedow Palette ексклузивна палета на сенки за очи со 9 скокачки неонски нијанси; обезбедува..
371 ден.530 ден.
без ДДВ: 314 ден.
-30%
GR Miss Beauty Nude Addict Eyeshadow Palette
Палетата на сенки за очи Nude Addict со мат и бисерни нијанси создава природна шминка од голи до каф..
371 ден.530 ден.
без ДДВ: 314 ден.
-30%
GR Miss Beauty Colorpop Eye Pencil
Молив за очи Colourpop со живи нијанси и свиленкаста мека формула лесно се лизга по очните капаци. С..
76 ден.109 ден.
без ДДВ: 65 ден.
-30%
GR Endless Lashes Mascara
Изградлива, ултра црна и веганска формула која великодушно ги премачкува трепките со уникатна екстра..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Brow Fixing Gel Brow & Lash Mascara
Чистата маскара GR Brow & Lash ги поставува веѓите, ги подигнува и дефинира трепките со единстве..
158 ден.225 ден.
без ДДВ: 133 ден.
-30%
GR Mega Lashes Mascara
Ексклузивна длабока црна кремаста формула и уникатна гумена четка во два чекора дизајнирана да ги по..
165 ден.235 ден.
без ДДВ: 139 ден.
-30%
GR Lash Loving Mascara
Софистицирана кремаста формула за интензивен волуменизиран и издолжен изглед на трепките. Новата чет..
165 ден.235 ден.
без ДДВ: 139 ден.
-30%
GR Volume Eyeliner
Ја комплетира шминката на вашите очи и ви дава мистериозен и длабок поглед. Лесно се нанесува во мно..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
 GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow
Cенка за очи која дава мат и бисерен финиш со високо пигментирани има мека и сатенска текстура. Созд..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Nude Look Full Volume Definitive Mascara
Има текстура што може да се изгради за да додаде целосен волумен, должина и дефиниција на трепките в..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Nude Look Matte & Pearl Baked Eyeshadow
Baked eyeshadow that delivers matte and pearly finish with highly pigmented has good pay-off, soft a..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Black Eyeliner
Може да се нанесе колку што сакате тенко со својата квалитетна и специјална четка. Овој брзо сув и д..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Great Waterproof Mascara
Создава долготраен ефект со својата специјална формулација отпорна на вода и влага. На трепките им д..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Blue Mascara
Уникатна маскара за создавање разлика со сини трепки. Специјалната формула создава совршени сини тре..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Multivitamin Transparent Mascara
Ги храни трепките и им дава природен и свеж изглед. Оваа специјално формулирана маскара им дава прир..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Super Volume & Lengthening Mascara
Специјално развиена маскара за тенките и кратки трепки да изгледаат подолго и обемно. Извонредно ги ..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
 GR Panoramic Lashes All In One Mascara
Оваа маскара се во едно има текстура што може да се изгради за да додаде волумен, должина, подигнува..
158 ден.225 ден.
без ДДВ: 133 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Ultra Volume X4 Mascara
Им дава 4 пати дополнителен волумен на тенките трепки и им дава погуст и подолг изглед. Оваа специја..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR DRAMATIC LASHES  Night Black Mascara
Ова е нова маскара која дава моментално целосен волумен, должина и прецизно раздвојување на трепките..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR CITY STYLE Face & Eye  Palette
Палета за лице и очи City Style со 1 руменило, 1 бронзер и 1 хајлајтер и 9 сенки за очи со мат, бисе..
441 ден.630 ден.
без ДДВ: 374 ден.
-30%
GR Soft Color Matte Mono Eyeshadow
Иновативна мека и мазна текстура која дава мат, бисерна и светкава завршница со високо пигментирана ..
111 ден.159 ден.
без ДДВ: 94 ден.
-30%
GR Soft Color Pearl Mono Eyeshadow
..
111 ден.159 ден.
без ДДВ: 94 ден.
-30%
GR Smart Liner Matte&İntense Black Eyeliner
Овој ајлајнер лесно се лизга на очните капаци за мазни, прецизни и дефинирани линии. Неговат..
158 ден.225 ден.
без ДДВ: 133 ден.
-30%
GR Vinyl Liner Waterproof Eyeliner Glossy Black
Високо пигментираната, водоотпорна, долготрајна текстура на течниот ајлајнер обезбедува сјајна црна ..
175 ден.250 ден.
без ДДВ: 148 ден.
-30%
GR Waterproof Eyeliner Longwear and Soft Ultra Black
Golden Rose водоотпорен молив за очи Ултра црн; може лесно да се нанесе со неговата подобрена в..
161 ден.230 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-30%
GR Dream Eyebrow Pencil
Моливот за веѓи, изразувањето на веѓите во природна форма и четката за обликување се во едно за совр..
84 ден.120 ден.
без ДДВ: 71 ден.
-30%
GR Dream Eyes Eyeliner
Специјална формула и висококвалитетни ајлајнери достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лес..
74 ден.105 ден.
без ДДВ: 62 ден.
-30%
GR Eyebrow Pencil
Моливот за веѓи, изразувањето на веѓите во природна форма и четката за обликување се во едно за совр..
119 ден.170 ден.
без ДДВ: 101 ден.
-30%
GR Kohl Kajal Eye Pencil - Blackest Black
Овој длабок црн молив за очи се нанесува практично и лесно со неговиот мек врв. Може да се нанесува ..
91 ден.130 ден.
без ДДВ: 77 ден.
-30%
GR True Kohl Eyeliner
Лесно се применува во внатрешноста на окото со својата мека структура. Создава мистериозен, привлече..
102 ден.145 ден.
без ДДВ: 86 ден.
-30%
GR Waterproof Automatic Eyeliner
Практичен ајлајнер од Golden Rose. Нe треба да ги острите. Можете совршено да ја завршите вашат..
154 ден.220 ден.
без ДДВ: 131 ден.
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS