ОЧИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Tattoo Styler Waterproof Eyeliner
Golden Rose, Tattoo Styler eyeliner со нова водоотпорна текстура лесно се лизга и дава мат, интензив..
355 ден.
без ДДВ: 301 ден.
GR Quattro Eyeshadow Palette
..
455 ден.
без ДДВ: 386 ден.
GR Eye Glaze Liquid Eyeshadow
Течна сенка за очи; бестежинска, течна сенка за очи која непречено се лизга и лесно се спојува...
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
GR Miss Beauty Volume Booster Mascara
Маскарата за зголемување на волуменот со ексклузивна текстура и единствена гумена четка ги прави тре..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
GR Miss Beauty High Definiton Mascara
Маскара со висока дефиниција иновативна формула со нова четка со влакна дизајнирана да ги подига и о..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
GR Miss Beauty Colorpop Eyeshadow Palette
Colorpop Eyedow Palette ексклузивна палета на сенки за очи со 9 скокачки неонски нијанси; обезбедува..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
GR Miss Beauty Nude Addict Eyeshadow Palette
Палетата на сенки за очи Nude Addict со мат и бисерни нијанси создава природна шминка од голи до каф..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
GR Miss Beauty Colorpop Eye Pencil
Молив за очи Colourpop со живи нијанси и свиленкаста мека формула лесно се лизга по очните капаци. С..
109 ден.
без ДДВ: 92 ден.
GR Endless Lashes Mascara
Изградлива, ултра црна и веганска формула која великодушно ги премачкува трепките со уникатна екстра..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
GR Brow Fixing Gel Brow & Lash Mascara
Чистата маскара GR Brow & Lash ги поставува веѓите, ги подигнува и дефинира трепките со единстве..
225 ден.
без ДДВ: 191 ден.
GR Mega Lashes Mascara
Ексклузивна длабока црна кремаста формула и уникатна гумена четка во два чекора дизајнирана да ги по..
235 ден.
без ДДВ: 199 ден.
GR Lash Loving Mascara
Софистицирана кремаста формула за интензивен волуменизиран и издолжен изглед на трепките. Новата чет..
235 ден.
без ДДВ: 199 ден.
GR Volume Eyeliner
Ја комплетира шминката на вашите очи и ви дава мистериозен и длабок поглед. Лесно се нанесува во мно..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
 GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow
Cенка за очи која дава мат и бисерен финиш со високо пигментирани има мека и сатенска текстура. Созд..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
GR Nude Look Full Volume Definitive Mascara
Има текстура што може да се изгради за да додаде целосен волумен, должина и дефиниција на трепките в..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
GR Nude Look Matte & Pearl Baked Eyeshadow
Baked eyeshadow that delivers matte and pearly finish with highly pigmented has good pay-off, soft a..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
GR Perfect Lashes Black Eyeliner
Може да се нанесе колку што сакате тенко со својата квалитетна и специјална четка. Овој брзо сув и д..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
GR Perfect Lashes Great Waterproof Mascara
Создава долготраен ефект со својата специјална формулација отпорна на вода и влага. На трепките им д..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
GR Perfect Lashes Blue Mascara
Уникатна маскара за создавање разлика со сини трепки. Специјалната формула создава совршени сини тре..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
GR Perfect Lashes Multivitamin Transparent Mascara
Ги храни трепките и им дава природен и свеж изглед. Оваа специјално формулирана маскара им дава прир..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
GR Perfect Lashes Super Volume & Lengthening Mascara
Специјално развиена маскара за тенките и кратки трепки да изгледаат подолго и обемно. Извонредно ги ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
 GR Panoramic Lashes All In One Mascara
Оваа маскара се во едно има текстура што може да се изгради за да додаде волумен, должина, подигнува..
225 ден.
без ДДВ: 191 ден.
GR Perfect Lashes Ultra Volume X4 Mascara
Им дава 4 пати дополнителен волумен на тенките трепки и им дава погуст и подолг изглед. Оваа специја..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
GR DRAMATIC LASHES  Night Black Mascara
Ова е нова маскара која дава моментално целосен волумен, должина и прецизно раздвојување на трепките..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
GR CITY STYLE Face & Eye  Palette
Палета за лице и очи City Style со 1 руменило, 1 бронзер и 1 хајлајтер и 9 сенки за очи со мат, бисе..
630 ден.
без ДДВ: 534 ден.
GR Soft Color Matte Mono Eyeshadow
Иновативна мека и мазна текстура која дава мат, бисерна и светкава завршница со високо пигментирана ..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
GR Soft Color Pearl Mono Eyeshadow
..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
GR Smart Liner Matte&İntense Black Eyeliner
Овој ајлајнер лесно се лизга на очните капаци за мазни, прецизни и дефинирани линии. Неговат..
225 ден.
без ДДВ: 191 ден.
GR Vinyl Liner Waterproof Eyeliner Glossy Black
Високо пигментираната, водоотпорна, долготрајна текстура на течниот ајлајнер обезбедува сјајна црна ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
GR Waterproof Eyeliner Longwear and Soft Ultra Black
Golden Rose водоотпорен молив за очи Ултра црн; може лесно да се нанесе со неговата подобрена в..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
GR Dream Eyebrow Pencil
Моливот за веѓи, изразувањето на веѓите во природна форма и четката за обликување се во едно за совр..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
GR Dream Eyes Eyeliner
Специјална формула и висококвалитетни ајлајнери достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лес..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
GR Eyebrow Pencil
Моливот за веѓи, изразувањето на веѓите во природна форма и четката за обликување се во едно за совр..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
GR Kohl Kajal Eye Pencil - Blackest Black
Овој длабок црн молив за очи се нанесува практично и лесно со неговиот мек врв. Може да се нанесува ..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR True Kohl Eyeliner
Лесно се применува во внатрешноста на окото со својата мека структура. Создава мистериозен, привлече..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
GR Waterproof Automatic Eyeliner
Практичен ајлајнер од Golden Rose. Нe треба да ги острите. Можете совршено да ја завршите вашат..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75