GR Eyeshadow Primer
  • GR Eyeshadow Primer

GR Eyeshadow Primer

199 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 120474
Достапност: Нема на залиха
Количина:

Проѕирниот и лесен прајмер ја зголемува издржливоста на сенките за очи и ја прави бојата да изгледа поживописна и го одржува трошењето на сенките без туткање. Непречено се лизга, невидливо се суши и остава сенките за очи да изгледаат свежи со часови.
Употреба: Нанесете тенок слој на голи очни капаци. Почекајте 30 секунди. Потоа нанесете шминка за очи.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Eyeshadow Primer Проѕирниот и лесен прајмер ја зголемува издржливоста на сенките за очи и ја прави бојата да изгледа поживописна и го одржува трошењето на сенките без туткање. Непречено се лизга, невидливо се суши и остава сенките за очи да изгледаат свежи со часови. Употреба: Нанесете тенок слој на голи очни капаци. Почекајте 30 секунди. Потоа нанесете шминка за очи. .. Category: Product #: 120474 Regular price: 199 ден. 199
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75