Веѓи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Brow Fixing Gel Brow & Lash Mascara
Чистата маскара GR Brow & Lash ги поставува веѓите, ги подигнува и дефинира трепките со единстве..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
GR Dream Eyebrow Pencil
Моливот за веѓи, изразувањето на веѓите во природна форма и четката за обликување се во едно за совр..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
GR Eyebrow Pencil
Моливот за веѓи, изразувањето на веѓите во природна форма и четката за обликување се во едно за совр..
148 ден.
без ДДВ: 125 ден.
GR Longstay Precise Browliner
Совршеното микро-матско пакување, екстра тенок врв и механизам за извртување што може да се повлече ..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
GR Eyebrow Powder
Сенка за веѓи, тој е формулиран за природно да ги рафинира вашите веѓи. Можете лесно да аплицир..
129 ден.
без ДДВ: 109 ден.
GR Brow Color Tinted Eyebrow Mascara
GR Маскарата за веѓи во боја на веѓите е комбинација од крем и гел без напор ги дефинира, облик..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
GR Eyebrow Styling Kit
..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75