GR Brow Color Tinted Eyebrow Mascara
  • GR Brow Color Tinted Eyebrow Mascara
  • GR Brow Color Tinted Eyebrow Mascara

GR Brow Color Tinted Eyebrow Mascara

130 ден.185 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 517618
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

GR Маскарата за веѓи во боја на веѓите е комбинација од крем и гел без напор ги дефинира, обликува и нијансира веѓите за носење со природен изглед со текстура брзо сушење. Специјалната формула со вметнати влакна ги подобрува веѓите и дава елегантен структуриран изглед на веѓите без лупење и згрутчување. Им дава на вашите очи експресивен и драматичен изглед.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Brow Color Tinted Eyebrow Mascara GR Маскарата за веѓи во боја на веѓите е комбинација од крем и гел без напор ги дефинира, обликува и нијансира веѓите за носење со природен изглед со текстура брзо сушење. Специјалната формула со вметнати влакна ги подобрува веѓите и дава елегантен структуриран изглед на веѓите без лупење и згрутчување. Им дава на вашите очи експресивен и драматичен изглед. .. Category: Product #: 517618 Regular price: 130 ден. 185
130
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS