GR Eyebrow Pencil

GR Eyebrow Pencil

119 ден.170 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 2203
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Моливот за веѓи, изразувањето на веѓите во природна форма и четката за обликување се во едно за совршено да ја комплетирате вашата шминка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Eyebrow Pencil Моливот за веѓи, изразувањето на веѓите во природна форма и четката за обликување се во едно за совршено да ја комплетирате вашата шминка. .. Category: Product #: 2203 Regular price: 119 ден. 170
119
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS