GR Eyebrow Powder
  • GR Eyebrow Powder
  • GR Eyebrow Powder
  • GR Eyebrow Powder

GR Eyebrow Powder

104 ден.149 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 044501
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Сенка за веѓи, тој е формулиран за природно да ги рафинира вашите веѓи. Можете лесно да аплицирате со неговиот апликатор.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Eyebrow Powder Сенка за веѓи, тој е формулиран за природно да ги рафинира вашите веѓи. Можете лесно да аплицирате со неговиот апликатор. .. Category: Product #: 044501 Regular price: 104 ден. 149
104
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS