Туш за очи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR Tattoo Styler Waterproof Eyeliner
Golden Rose, Tattoo Styler eyeliner со нова водоотпорна текстура лесно се лизга и дава мат, интензив..
249 ден.355 ден.
без ДДВ: 211 ден.
-30%
GR Volume Eyeliner
Ја комплетира шминката на вашите очи и ви дава мистериозен и длабок поглед. Лесно се нанесува во мно..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Black Eyeliner
Може да се нанесе колку што сакате тенко со својата квалитетна и специјална четка. Овој брзо сув и д..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Smart Liner Matte&İntense Black Eyeliner
Овој ајлајнер лесно се лизга на очните капаци за мазни, прецизни и дефинирани линии. Неговат..
158 ден.225 ден.
без ДДВ: 133 ден.
-30%
GR Vinyl Liner Waterproof Eyeliner Glossy Black
Високо пигментираната, водоотпорна, долготрајна текстура на течниот ајлајнер обезбедува сјајна црна ..
175 ден.250 ден.
без ДДВ: 148 ден.
-30%
GR Style Liner Metallic
Дава импресивен изглед на вашите очи со своите ултра сјајни металик бои. Обезбедува одлична покриено..
181 ден.259 ден.
без ДДВ: 154 ден.
-30%
GR Dipliner
Овој течен ајлајнер лесно се нанесува со својата практична четка. Создава длабок и мистериозен погле..
112 ден.160 ден.
без ДДВ: 95 ден.
-30%
GR Extreme Sparkle Eyeliner
Ова е исклучително блескав туш за очи кој создава гламурозен и прекрасен изглед и ги прави ваши..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Precision Eyeliner
Прецизниот туш за очи обезбедува совршено течно и непречено нанесување со уникатен врв и трае цел де..
224 ден.320 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-30%
GR Cats Eyeliner
Tуш за очи Golden Rose Cat's Eyes Еyeliner создава прецизна контура околу линијата на трепките ..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS