Туш за очи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Golden Rose Volume Eyeliner
Ја комплетира шминката на вашите очи и ви дава мистериозен и длабок поглед. Лесно се нанесува во мно..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR Perfect Lashes Black Eyeliner
Може да се нанесе колку што сакате тенко со својата квалитетна и специјална четка. Овој брзо сув и д..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR Smart Liner Matte&İntense Black Eyeliner
Овој ајлајнер лесно се лизга на очните капаци за мазни, прецизни и дефинирани линии. Неговат..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
GR Vinyl Liner Waterproof Eyeliner Glossy Black
Високо пигментираната, водоотпорна, долготрајна текстура на течниот ајлајнер обезбедува сјајна црна ..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
GR Style Liner Metallic
Дава импресивен изглед на вашите очи со своите ултра сјајни металик бои. Обезбедува одлична покриено..
225 ден.
без ДДВ: 191 ден.
Golden Rose Dipliner
Овој течен ајлајнер лесно се нанесува со својата практична четка. Создава длабок и мистериозен погле..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
GR Extreme Sparkle Eyeliner
Ова е исклучително блескав туш за очи кој создава гламурозен и прекрасен изглед и ги прави ваши..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
GR Precision Eyeliner
Прецизниот туш за очи обезбедува совршено течно и непречено нанесување со уникатен врв и трае цел де..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
GR Cats Eyeliner
Tуш за очи Golden Rose Cat's Eyes Еyeliner создава прецизна контура околу линијата на трепките ..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75