GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow
  •  GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow
  •  GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow
  •  GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow

GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow

185 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 967246
Достапност: На залиха
Количина:

Cенка за очи која дава мат и бисерен финиш со високо пигментирани има мека и сатенска текстура. Создава природен и шармантен изглед во текот на целиот ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow Cенка за очи која дава мат и бисерен финиш со високо пигментирани има мека и сатенска текстура. Создава природен и шармантен изглед во текот на целиот ден. .. Category: Product #: 967246 Regular price: 185 ден. 185
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75