Golden Rose Miss Beauty Colorpop Eyeshadow Palette
  • Golden Rose Miss Beauty Colorpop Eyeshadow Palette

Golden Rose Miss Beauty Colorpop Eyeshadow Palette

425 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 435004
Достапност: На залиха
Количина:
  • Colorpop Eyeshadow Palette an exclusive eyeshadow palette with 9 pop up neon shades; delivers matte and satin finish with its highly pigmented soft and silky texture. It creates trendy, enjoyable vivid shades on the eye make-up for an attractive look all day long.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose Golden Rose Miss Beauty Colorpop Eyeshadow Palette Colorpop Eyeshadow Palette an exclusive eyeshadow palette with 9 pop up neon shades; delivers matte and satin finish with its highly pigmented soft and silky texture. It creates trendy, enjoyable vivid shades on the eye make-up for an attractive look all day long.   .. Category: Product #: 435004 Regular price: 425 ден. 425
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2022. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75