Маскара за очи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR Miss Beauty Volume Booster Mascara
Маскарата за зголемување на волуменот со ексклузивна текстура и единствена гумена четка ги прави тре..
130 ден.185 ден.
без ДДВ: 110 ден.
-30%
GR Miss Beauty High Definiton Mascara
Маскара со висока дефиниција иновативна формула со нова четка со влакна дизајнирана да ги подига и о..
130 ден.185 ден.
без ДДВ: 110 ден.
-30%
GR Endless Lashes Mascara
Изградлива, ултра црна и веганска формула која великодушно ги премачкува трепките со уникатна екстра..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Brow Fixing Gel Brow & Lash Mascara
Чистата маскара GR Brow & Lash ги поставува веѓите, ги подигнува и дефинира трепките со единстве..
158 ден.225 ден.
без ДДВ: 133 ден.
-30%
GR Mega Lashes Mascara
Ексклузивна длабока црна кремаста формула и уникатна гумена четка во два чекора дизајнирана да ги по..
165 ден.235 ден.
без ДДВ: 139 ден.
-30%
GR Lash Loving Mascara
Софистицирана кремаста формула за интензивен волуменизиран и издолжен изглед на трепките. Новата чет..
165 ден.235 ден.
без ДДВ: 139 ден.
-30%
GR Nude Look Full Volume Definitive Mascara
Има текстура што може да се изгради за да додаде целосен волумен, должина и дефиниција на трепките в..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Great Waterproof Mascara
Создава долготраен ефект со својата специјална формулација отпорна на вода и влага. На трепките им д..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Blue Mascara
Уникатна маскара за создавање разлика со сини трепки. Специјалната формула создава совршени сини тре..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Multivitamin Transparent Mascara
Ги храни трепките и им дава природен и свеж изглед. Оваа специјално формулирана маскара им дава прир..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Super Volume & Lengthening Mascara
Специјално развиена маскара за тенките и кратки трепки да изгледаат подолго и обемно. Извонредно ги ..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
 GR Panoramic Lashes All In One Mascara
Оваа маскара се во едно има текстура што може да се изгради за да додаде волумен, должина, подигнува..
158 ден.225 ден.
без ДДВ: 133 ден.
-30%
GR Perfect Lashes Ultra Volume X4 Mascara
Им дава 4 пати дополнителен волумен на тенките трепки и им дава погуст и подолг изглед. Оваа специја..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR DRAMATIC LASHES  Night Black Mascara
Ова е нова маскара која дава моментално целосен волумен, должина и прецизно раздвојување на трепките..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR 3D Fantastic Lash Mascara
Дава волумен, екстремна должина и полни трепки со заоблени трепки со облекување на секоја трепка пос..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Infinity Lash Volume Lenght Mascara
Golden Rose Infinity Lash која има најширока четка со влакна е дизајнирана да постигне бесконечен во..
210 ден.300 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-30%
GR Wonder Lash Mascara 12x Volume & Lash Lift
Golden Rose создаде уникатна маскара која ги исполнува сите очекувања од маскарата!. Ексклузивн..
231 ден.330 ден.
без ДДВ: 196 ден.
-30%
GR Cat Walk - Instant Full Volume Cat Walk Mascara
Специјално дизајнираната еластична уникатна четка обезбедува совршен полн волумен и дефинирани трепк..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR City Style - Mega Volume & Length City Style Mascara
Иновативна формула која им дава мега волумен и должина на трепките. Нејзината двострана флексибилна ..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Miracle - Volume & Define Miracle Lash Ultra Black Mascara
Благодарение на подобрената формула и флексибилната четка, ги премачкува вашите трепки од корен до в..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Maxim Eyes - Defined Lashes Maxim Eyes Mascara
Ексклузивната формула создава одлични дефинирани и волуменозни трепки. Неговата специјално дизајнира..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Lash Primer
Основата за маскара треба да го подобри волуменот и должината на трепките пред да нанесете маскара. ..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
GR Lash Plumping Mascara
Голема и мека четка со нова текстура (обемна текстура), ги подигнува и одвојува секоја трепка и лесн..
193 ден.275 ден.
без ДДВ: 163 ден.
-30%
GR False Lashes Mascara
Маскарата создава целосно обемни, екстра издолжени и моментално подигнати трепки со облекување на се..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Smokey Lashes Mascara
Дефинирање на јачината на звукот Интензивно црно Маскара која додава волумен и полнота на трепки..
158 ден.225 ден.
без ДДВ: 133 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-30%
GR Essential Waterproof Mascara
Оваа напредна водоотпорна формула им дава спектакуларен волуменски ефект и дефиниција на трепките во..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Essential Blue Volume Mascara
Оваа маскара обезбедува совршени сини и обемни трепки. Лесно премачкајте ги трепките без згрутчување..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Essential Great Curl & Volume Mascara
Оваа маскара им дава одличен ефект на виткање, волумен и дефиниција на правите трепки со својата спе..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Essential High Definition Lift Up & Great Volume Mascara
Иновативната формула, тенка и флексибилна гумена четка на оваа маскара ги дефинира, волуменизира и п..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
 GR Essential Full Volume & Length Intense Mascara
Оваа маскара им дава целосен волумен, должина и интензивна црна боја на трепките. Има уникатна гумен..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS