Молив за очи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Miss Beauty Colorpop Eye Pencil
Молив за очи Colourpop со живи нијанси и свиленкаста мека формула лесно се лизга по очните капаци. С..
109 ден.
без ДДВ: 92 ден.
GR Waterproof Eyeliner Longwear and Soft Ultra Black
Golden Rose водоотпорен молив за очи Ултра црн; може лесно да се нанесе со неговата подобрена в..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
GR Dream Eyes Eyeliner
Специјална формула и висококвалитетни ајлајнери достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лес..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
GR Kohl Kajal Eye Pencil - Blackest Black
Овој длабок црн молив за очи се нанесува практично и лесно со неговиот мек врв. Може да се нанесува ..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR True Kohl Eyeliner
Лесно се применува во внатрешноста на окото со својата мека структура. Создава мистериозен, привлече..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
GR Waterproof Automatic Eyeliner
Практичен ајлајнер од Golden Rose. Нe треба да ги острите. Можете совршено да ја завршите вашат..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
GR Eyeliner
Специјална формула и висококвалитетни моливи достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лесно ..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
GR Smoky Effect Eye Pencil
Овој молив за очи е практично и лесно се нанесува со својот мек врв. Може да се нанесува во внатрешн..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75