GR Smoky Effect Eye Pencil

GR Smoky Effect Eye Pencil

161 ден.230 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 51
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Овој молив за очи е практично и лесно се нанесува со својот мек врв. Може да се нанесува во внатрешноста на окото. Може да го користите апликаторот за сунѓер за да го раширите моливот за очи за да дадете ефект на шминка за зачадени очи.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Smoky Effect Eye Pencil Овој молив за очи е практично и лесно се нанесува со својот мек врв. Може да се нанесува во внатрешноста на окото. Може да го користите апликаторот за сунѓер за да го раширите моливот за очи за да дадете ефект на шминка за зачадени очи. .. Category: Product #: 51 Regular price: 161 ден. 230
161
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS