ЛИЦЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR Satin Smoothing Fluid Foundation 30
..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-30%
GR Hd Foundation High Definition 116
..
277 ден.395 ден.
без ДДВ: 235 ден.
-30%
GR Hd Foundation High Definition 107
..
277 ден.395 ден.
без ДДВ: 235 ден.
Tokalon Silk Touch Powder 04
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Powder 03
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Powder 02
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Powder 01
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Foundation 04
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Foundation 03
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Foundation 02
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Foundation 01
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Blusher Dusty Rose
Glow Stick производот создава светлечка живописна боја на образите за вцрвенета убавина. Негова..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Blusher Peach Flash
Glow Stick производот создава светлечка живописна боја на образите за вцрвенета убавина. Негова..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Highlighter
Glow Stick Highlighter лесно се лизга со свиленкаста и мазна текстура. Создава блескав ефект на ваше..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Baked Trio
Glow Baked Trio е ексклузивна печена формула која вклучува 2 руменила и хајлајтер. Свиленкаста мека ..
498 ден.
без ДДВ: 422 ден.
GR Up To 24 Hours Stay Foundation
Лесна, целосна покриеност и деми-мат подлога која трае до 24 часа. Водоотпорната формула е збогатена..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
GR Nude Look Radiant Tinted Moisturiser
Сјајно затемнетиот хидратантен крем дава здрав и свеж изглед на „изглед без шминка“. Напредната немр..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
GR Nude Look Face Baked Blusher - Peachy Nude
Долготрајната, лесна формула им дава на вашите образи природен сјај и светлен ефект благодарение на ..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Врз основа на 1 оценки.
GR Nude Look Baked Trio Face Powder
Ексклузивни три во една формула со совршен финиш. Вклучува руменило и бронзер и хајлајтер за открива..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
GR Nude Look Sheer Baked Powder
Ја поставува вашата шминка сo суптилен сјај. Неговата сатенска формула ја измазнува кожата со е..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
-30%
GR Hd Foundation High Definition
..
277 ден.395 ден.
без ДДВ: 234 ден.
-30%
GR Hd Concealer High Definition
..
193 ден.275 ден.
без ДДВ: 163 ден.
-30%
GR Hd Powder High Definıtion
..
220 ден.315 ден.
без ДДВ: 187 ден.
GR Diamond Breeze Shimmering Body Glow
..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
GR Contour Crayon
Contour Crayon совршен за дефинирање и рафинирање на цртите на лицето. Контурирајте го секој облик н..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
GR Liquid Concealer
Ја осветлува областа околу очите и ги нагласува. Лесно применлив благодарение на неговата лесна стру..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
GR Stick Concealer
Станува збор за коректор кој ги покрива дамките и ја осветлува областа околу очите, со 6 алтерн..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
GR Powder Blush
Ова е уникатно руменило во прав; им дава на вашите образи сјаен и колоритен ефект и носи здрав сјај ..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
GR Terracotta Stardust
Создава бисерен, светол и сјаен ефект на вашето лице и образи благодарение на свилената и мека печен..
463 ден.
без ДДВ: 392 ден.
GR Ball Blusher 03
..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
GR Ball Blusher 02 Earth
Овие шарени магични топчиња се создадени за лесни, кадифени и светли ефекти на вашите образи. Лесно ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
GR Ball Blusher 01 Appricot
Овие шарени магични топчиња се создадени за лесни, кадифени и светли ефекти на вашите образи. Лесно ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
GR Terracotta Blush On
Ова руменило има екстремно сатенска и мека текстура која им дава на вашите образи сјај и светло ефек..
310 ден.
без ДДВ: 263 ден.
GR Mineral Terracotta Powder
Golden Rose Mineral Terracotta Powder обезбедува одлична покривност давајќи природен кадифена и мазн..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
GR Silky Touch Compact Powder
Создава светол и природен аспект на вашето лице долги часови со својата мека и свилена текстура. ..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
GR Mineral Bronze Powder
Создава природен сјај на сонце кој го подобрува или создава изглед на бронзена и исончана кожа. Него..
395 ден.
без ДДВ: 335 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75