Руменило

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Lip&Blush Velvet Touch
..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
GR Iconic Blush Duo
..
395 ден.
без ДДВ: 335 ден.
GR Miss Beauty Glow Stick Blusher Dusty Rose
Glow Stick производот создава светлечка живописна боја на образите за вцрвенета убавина. Негова..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
GR Miss Beauty Glow Stick Blusher Peach Flash
Glow Stick производот создава светлечка живописна боја на образите за вцрвенета убавина. Негова..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
GR Miss Beauty Glow Baked Trio
Glow Baked Trio е ексклузивна печена формула која вклучува 2 руменила и хајлајтер. Свиленкаста мека ..
570 ден.
без ДДВ: 483 ден.
GR Nude Look Face Baked Blusher - Peachy Nude
Долготрајната, лесна формула им дава на вашите образи природен сјај и светлен ефект благодарение на ..
255 ден.
без ДДВ: 216 ден.
Врз основа на 1 оценки.
GR Powder Blush
Ова е уникатно руменило во прав; им дава на вашите образи сјаен и колоритен ефект и носи здрав сјај ..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
GR Terracotta Stardust
Создава бисерен, светол и сјаен ефект на вашето лице и образи благодарение на свилената и мека печен..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
GR Ball Blusher 03
..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
GR Ball Blusher 02 Earth
Овие шарени магични топчиња се создадени за лесни, кадифени и светли ефекти на вашите образи. Лесно ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
GR Ball Blusher 01 Appricot
Овие шарени магични топчиња се создадени за лесни, кадифени и светли ефекти на вашите образи. Лесно ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
GR Terracotta Blush On
Ова руменило има екстремно сатенска и мека текстура која им дава на вашите образи сјај и светло ефек..
355 ден.
без ДДВ: 301 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75