Контурирање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Miss Beauty Glow Baked Trio
Glow Baked Trio е ексклузивна печена формула која вклучува 2 руменила и хајлајтер. Свиленкаста мека ..
570 ден.
без ДДВ: 483 ден.
GR Nude Look Baked Trio Face Powder
Ексклузивни три во една формула со совршен финиш. Вклучува руменило и бронзер и хајлајтер за открива..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
GR Contour Crayon
Contour Crayon совршен за дефинирање и рафинирање на цртите на лицето. Контурирајте го секој облик н..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
GR Stick Foundation
На вашето лице му дава одличен резултат. Создава природен изглед, добра покривност, мазна и кадифена..
275 ден.
без ДДВ: 233 ден.
GR Metals Sculpting Palette
Сè-во-едно палета на образи Совршеното трио на контурна пудра, хајлајтер и руменило. Овие нијанси ј..
510 ден.
без ДДВ: 510 ден.
GR Contour Powder Kit
Ексклузивна палета на контури со три нијанси за дефинирање, бронзирање и истакнување на вашиот тен. ..
360 ден.
без ДДВ: 360 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75