Контурирање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Golden Rose Miss Beauty Glow Baked Trio
..
440 ден.
без ДДВ: 373 ден.
-50%
GR Nude Look Contouring Face Pen
Contouring Face Pen provides sculpting and defining the facial features. Contour any face shape to c..
55 ден.110 ден.
без ДДВ: 47 ден.
GR Nude Look Baked Trio Face Powder
An exclusive three in one formula with perfect finish. Includes  blush and bronzer for sculptin..
415 ден.
без ДДВ: 352 ден.
-50%
Revolution Fast Base Stick Foundation
https://www.youtube.com/watch?v=CO4WHNJVs6k Foundation just got faster! Launching in 18 shades an..
215 ден.430 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Врз основа на 1 оценки.
GR Contour Crayon
..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
GR Stick Foundation
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
GR Metals Sculpting Palette
..
390 ден.
без ДДВ: 390 ден.
GR Contour Powder Kit
..
290 ден.
без ДДВ: 290 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2021. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75