GR Contour Crayon
  • GR Contour Crayon
  • GR Contour Crayon

GR Contour Crayon

98 ден.140 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 694517
Достапност: Нема на залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Contour Crayon совршен за дефинирање и рафинирање на цртите на лицето. Контурирајте го секој облик на лице за да создадете подефиниран изглед, разредува тркалезно лице, ја омекнува квадратната линија на вилицата, стеснува поширок нос, ги дефинира јаготките. Содржи витамин Е.

Начин на употреба: Лизгајте по гола кожа или подлога за да додадете контура до празнината на образите, долж линијата на вилицата и другите области. Нежно измешајте со врвовите на прстите или со четка за коректор.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Contour Crayon Contour Crayon совршен за дефинирање и рафинирање на цртите на лицето. Контурирајте го секој облик на лице за да создадете подефиниран изглед, разредува тркалезно лице, ја омекнува квадратната линија на вилицата, стеснува поширок нос, ги дефинира јаготките. Содржи витамин Е. Начин на употреба: Лизгајте по гола кожа или подлога за да додадете контура до празнината на образите, долж линијата на в.. Category: Product #: 694517 Regular price: 98 ден. 140
98
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS