GR Nude Look Baked Trio Face Powder
  • GR Nude Look Baked Trio Face Powder
  • GR Nude Look Baked Trio Face Powder
  • GR Nude Look Baked Trio Face Powder

GR Nude Look Baked Trio Face Powder

490 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 967499
Достапност: На залиха
Количина:

Ексклузивни три во една формула со совршен финиш. Вклучува руменило и бронзер и хајлајтер за откривање на самосјајност. Оваа свилена и лесна текстура создава различни ефекти за природен сјај.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Nude Look Baked Trio Face Powder Ексклузивни три во една формула со совршен финиш. Вклучува руменило и бронзер и хајлајтер за откривање на самосјајност. Оваа свилена и лесна текстура создава различни ефекти за природен сјај. .. Category: Product #: 967499 Regular price: 490 ден. 490
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75