GR Make-up Fixing Spray
  • GR Make-up Fixing Spray

GR Make-up Fixing Spray

189 ден.270 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 121440
Достапност: Нема на залиха
Количина:

Спрејот за фиксирање на шминка овозможува вашата шминка да изгледа одлично во текот на целиот ден со својата лесна и нелеплива формула. Брзо се суши до невидлив финиш и ја поставува вашата шминка на место без да ја исуши кожата.

КАКО ДА СЕ УПОТРЕБУВА: Добро протресете го шишето, држете го спрејот на 20-25 см подалеку од лицето. Испрскајте неколку пати со затворени очи. Почекајте да се исуши.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Make-up Fixing Spray Спрејот за фиксирање на шминка овозможува вашата шминка да изгледа одлично во текот на целиот ден со својата лесна и нелеплива формула. Брзо се суши до невидлив финиш и ја поставува вашата шминка на место без да ја исуши кожата. КАКО ДА СЕ УПОТРЕБУВА: Добро протресете го шишето, држете го спрејот на 20-25 см подалеку од лицето. Испрскајте неколку пати со затворени очи. Почекајте да се исуши. .. Category: Product #: 121440 Regular price: 189 ден. 270
189
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS