Течна пудра

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Matte Perfection Foundation
Оваа подлога со мат финиш целосно ги покрива несовршеностите, флеките и нерамниот тон на кожата. Ј..
355 ден.
без ДДВ: 301 ден.
-30%
GR Satin Smoothing Fluid Foundation 30
..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-30%
GR Hd Foundation High Definition 116
..
277 ден.395 ден.
без ДДВ: 235 ден.
-30%
GR Hd Foundation High Definition 107
..
277 ден.395 ден.
без ДДВ: 235 ден.
Tokalon Silk Touch Foundation 04
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Foundation 03
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Foundation 02
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Foundation 01
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
GR Up To 24 Hours Stay Foundation
Лесна, целосна покриеност и деми-мат подлога која трае до 24 часа. Водоотпорната формула е збогатена..
680 ден.
без ДДВ: 576 ден.
GR Nude Look Radiant Tinted Moisturiser
Сјајно затемнетиот хидратантен крем дава здрав и свеж изглед на „изглед без шминка“. Напредната немр..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.
-30%
GR Hd Foundation High Definition
..
277 ден.395 ден.
без ДДВ: 234 ден.
GR Stick Foundation
На вашето лице му дава одличен резултат. Создава природен изглед, добра покривност, мазна и кадифена..
275 ден.
без ДДВ: 233 ден.
GR Liquid Powdery Mineral Foundation
Напредната технологија ги обезбедува сите придобивки од минералите и природните масла во течната мин..
455 ден.
без ДДВ: 386 ден.
GR Total Cover 2in1 Foundation&Concealer
Течна пудра и коректор Total Cover 2in1 го изедначуваат тонот на кожата кога се нанесуваат како подл..
645 ден.
без ДДВ: 547 ден.
GR Satin Smoothing Fluid Foundation
Satin Smoothing Fluid Foundation (SPF15) Прекрасна течна подлога за денешната модерна жена. Тоа е до..
440 ден.
без ДДВ: 373 ден.
GR BB Cream Beauty Balm
Сè во едно, кожа со моментално совршен изглед! И дава на кожата здрав сјај со својата лесна текстура..
440 ден.
без ДДВ: 373 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75