Течна пудра

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR Matte Perfection Foundation
Оваа подлога со мат финиш целосно ги покрива несовршеностите, флеките и нерамниот тон на кожата. Ј..
249 ден.355 ден.
без ДДВ: 211 ден.
-30%
GR Satin Smoothing Fluid Foundation 30
..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-30%
Tokalon Silk Touch Foundation 04
..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
Tokalon Silk Touch Foundation 03
..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
Tokalon Silk Touch Foundation 02
..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
Tokalon Silk Touch Foundation 01
..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
GR Up To 24 Hours Stay Foundation
Лесна, целосна покриеност и деми-мат подлога која трае до 24 часа. Водоотпорната формула е збогатена..
476 ден.680 ден.
без ДДВ: 403 ден.
-30%
GR Nude Look Radiant Tinted Moisturiser
Сјајно затемнетиот хидратантен крем дава здрав и свеж изглед на „изглед без шминка“. Напредната немр..
347 ден.495 ден.
без ДДВ: 294 ден.
-30%
GR Hd Foundation High Definition
..
277 ден.395 ден.
без ДДВ: 234 ден.
-30%
GR Stick Foundation
На вашето лице му дава одличен резултат. Создава природен изглед, добра покривност, мазна и кадифена..
193 ден.275 ден.
без ДДВ: 163 ден.
-30%
GR Liquid Powdery Mineral Foundation
Напредната технологија ги обезбедува сите придобивки од минералите и природните масла во течната мин..
318 ден.455 ден.
без ДДВ: 270 ден.
-30%
GR Total Cover 2in1 Foundation&Concealer
Течна пудра и коректор Total Cover 2in1 го изедначуваат тонот на кожата кога се нанесуваат како подл..
451 ден.645 ден.
без ДДВ: 383 ден.
-30%
GR Satin Smoothing Fluid Foundation
Satin Smoothing Fluid Foundation (SPF15) Прекрасна течна подлога за денешната модерна жена. Тоа е до..
308 ден.440 ден.
без ДДВ: 261 ден.
-30%
GR BB Cream Beauty Balm
Сè во едно, кожа со моментално совршен изглед! И дава на кожата здрав сјај со својата лесна текстура..
308 ден.440 ден.
без ДДВ: 261 ден.
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS