Хајлајтер

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Highlighter
Glow Stick Highlighter лесно се лизга со свиленкаста и мазна текстура. Создава блескав ефект на ваше..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Baked Trio
Glow Baked Trio е ексклузивна печена формула која вклучува 2 руменила и хајлајтер. Свиленкаста мека ..
498 ден.
без ДДВ: 422 ден.
GR Nude Look Baked Trio Face Powder
Ексклузивни три во една формула со совршен финиш. Вклучува руменило и бронзер и хајлајтер за открива..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
GR Diamond Breeze Shimmering Body Glow
..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
GR Metals Sculpting Palette
Сè-во-едно палета на образи Совршеното трио на контурна пудра, хајлајтер и руменило. Овие нијанси ј..
445 ден.
без ДДВ: 445 ден.
GR Strobing Highlighter Palette
Оваа палета е дизајнирана да го погоди вашето лице за стробиг изглед со своите 3 светкави и светкави..
540 ден.
без ДДВ: 540 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75