Коректор

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-50%
Revolution Conceal & Hydrate Concealer
Овој коректор е погоден за сите кои бараат лесен финиш со засилување на влажност. Нуди целодневна хи..
295 ден.590 ден.
без ДДВ: 250 ден.
-50%
GR Nude Look Retouching Face Pen
Radiant tinted moisturiser gives a healthy and fresh looking for the "no make-up look".The advanced ..
55 ден.110 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-50%
Revolution Conceal & Define Concealer
Ageless. Unisex. Affordable. Yours. The concealer for everyone. 50 shades ranging from fair to de..
195 ден.390 ден.
без ДДВ: 165 ден.
GR SO CUTE Liquid Concealer - Travel Size
GR SO CUTE Liquid Concealer - Travel Size 2.5ml ..
85 ден.
без ДДВ: 72 ден.
GR Hd Concealer High Definition
..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
GR Color Corrector Crayon
..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
GR Concealer & Corrector Crayon
..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
GR Liquid Concealer
..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
GR Stick Concealer
..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
-50%
CC Cream Color Correcting Primer - Violet
..
183 ден.365 ден.
без ДДВ: 183 ден.
-50%
CC Cream Color Correcting Primer - Yellow
..
183 ден.365 ден.
без ДДВ: 183 ден.
-50%
CC Cream Color Correcting Primer - Orange
..
183 ден.365 ден.
без ДДВ: 183 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2022. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75