Подлога

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Make-Up Primer Mattifying & Pore Minimising
Свиленкаста, мека основна формула за прајмер го минимизира изгледот на видливите пори и го омекнува ..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
GR Make-Up Primer Luminous Finish
Свилен и малку бисерен прајмер кој и дава природен сјај на кожата без мрсен изглед. Дизајниран да го..
535 ден.
без ДДВ: 535 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75