Пудра

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CATHERINE ARLEY DOUBLE COMPACT POWDER 5/5
..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
CATHERINE ARLEY DOUBLE COMPACT POWDER 6/5
..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
-30%
 The Pink Ellys  Perfect Colour Corrector Pressed Powder
..
259 ден.370 ден.
без ДДВ: 219 ден.
-30%
The Pink Ellys  Compact Powder Sunburnt 04
..
206 ден.295 ден.
без ДДВ: 175 ден.
-30%
The Pink Ellys  Compact Powder Sand 03
..
206 ден.295 ден.
без ДДВ: 175 ден.
-30%
 The Pink Ellys  Compact Powder Natural 02
..
206 ден.295 ден.
без ДДВ: 175 ден.
-30%
 The Pink Ellys  Compact Powder Light 01
..
206 ден.295 ден.
без ДДВ: 175 ден.
-50%
Revolution Terracotta Baking Powder
..
220 ден.440 ден.
без ДДВ: 186 ден.
-50%
Revolution Loose Baking Powder Peach
..
220 ден.440 ден.
без ДДВ: 186 ден.
GR Nude Look Baked Trio Face Powder
An exclusive three in one formula with perfect finish. Includes  blush and bronzer for sculptin..
415 ден.
без ДДВ: 352 ден.
GR Nude Look Sheer Baked Powder
Sets your makeup with a veil of subtle radiance. Its satin formula  smooths skin with a soft fo..
264 ден.
без ДДВ: 224 ден.
GR Hd Powder High Definıtion

..
255 ден.
без ДДВ: 216 ден.
GR Mineral Terracotta Powder


..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
GR Silky Touch Compact Powder


..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
 GR Longstay Matte Face PowderThis mascara gives full volume, length and intense black color to lashes. It has unique rubber brush..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
GR Pressed Powder
..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Long Wear Finishing Powder
..
295 ден.
без ДДВ: 295 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2021. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75