Пудра

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Mattifying Mineral Powder
..
385 ден.
без ДДВ: 326 ден.
Tokalon Silk Touch Powder 04
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Powder 03
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Powder 02
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Tokalon Silk Touch Powder 01
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
GR Nude Look Baked Trio Face Powder
Ексклузивни три во една формула со совршен финиш. Вклучува руменило и бронзер и хајлајтер за открива..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
GR Nude Look Sheer Baked Powder
Ја поставува вашата шминка сo суптилен сјај. Неговата сатенска формула ја измазнува кожата со е..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
-30%
GR Hd Powder High Definıtion
..
220 ден.315 ден.
без ДДВ: 187 ден.
GR Mineral Terracotta Powder
Golden Rose Mineral Terracotta Powder обезбедува одлична покривност давајќи природен кадифена и мазн..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
GR Silky Touch Compact Powder
Создава светол и природен аспект на вашето лице долги часови со својата мека и свилена текстура. ..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
 GR Longstay Matte Face Powder
Мат пудрата за лице обезбедува одлична покривност и создава беспрекорен, мазен, мат и свиленкаст изг..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
GR Pressed Powder
Ова е нова пресувана пудра, дава добра покривност без чувство на сувост и создава беспрекорен, мазен..
440 ден.
без ДДВ: 373 ден.
GR Long Wear Finishing Powder
Кадифено мазна пудра која создава беспрекорен тен на сите типови и тонови на кожа. Поставете ја и ма..
415 ден.
без ДДВ: 415 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75