GR Longstay Matte Face Powder
  •  GR Longstay Matte Face Powder
  •  GR Longstay Matte Face Powder
  •  GR Longstay Matte Face Powder
  •  GR Longstay Matte Face Powder

GR Longstay Matte Face Powder

413 ден.590 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 2082
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Мат пудрата за лице обезбедува одлична покривност и создава беспрекорен, мазен, мат и свиленкаст изглед на вашата кожа за 16 часа. Уникатната формулација и дава природен и мат изглед на вашата кожа. SPF15 во Формулата ја штити кожата од штетните сончеви зраци. Дерматолошки тестирано. Формула без парабени, парфеми и масла. Начин на употреба: Може да се користи со неговиот сунѓер или со четка за пудра.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Longstay Matte Face Powder Мат пудрата за лице обезбедува одлична покривност и создава беспрекорен, мазен, мат и свиленкаст изглед на вашата кожа за 16 часа. Уникатната формулација и дава природен и мат изглед на вашата кожа. SPF15 во Формулата ја штити кожата од штетните сончеви зраци. Дерматолошки тестирано. Формула без парабени, парфеми и масла. Начин на употреба: Може да се користи со неговиот сунѓер или со четка за пуд.. Category: Product #: 2082 Regular price: 413 ден. 590
413
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS