GR Nude Look Sheer Baked Powder
  • GR Nude Look Sheer Baked Powder

GR Nude Look Sheer Baked Powder

295 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 967192
Достапност: На залиха
Количина:

Sets your makeup with a veil of subtle radiance. Its satin formula  smooths skin with a soft focus effect while micro pearl pigments diffuse light for an ambient glow, providing natural finishing touch.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Nude Look Sheer Baked Powder Sets your makeup with a veil of subtle radiance. Its satin formula  smooths skin with a soft focus effect while micro pearl pigments diffuse light for an ambient glow, providing natural finishing touch. .. Category: Product #: 967192 Regular price: 295 ден. 295
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2022. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75