GR Pressed Powder
  • GR Pressed Powder
  • GR Pressed Powder

GR Pressed Powder

308 ден.440 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 01
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Ова е нова пресувана пудра, дава добра покривност без чувство на сувост и создава беспрекорен, мазен и кадифеен изглед на вашата кожа со лесно нанесување. Содржи УВ заштита SPF15 и антиоксиданс Витамин Е и А за заштита на кожата и дава совршен мат финиш и свилен изглед на вашата кожа во текот на целиот ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Pressed Powder Ова е нова пресувана пудра, дава добра покривност без чувство на сувост и создава беспрекорен, мазен и кадифеен изглед на вашата кожа со лесно нанесување. Содржи УВ заштита SPF15 и антиоксиданс Витамин Е и А за заштита на кожата и дава совршен мат финиш и свилен изглед на вашата кожа во текот на целиот ден. .. Category: Product #: 01 Regular price: 308 ден. 440
308
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS