GR Long Wear Finishing Powder
  • GR Long Wear Finishing Powder
  • GR Long Wear Finishing Powder
  • GR Long Wear Finishing Powder
  • GR Long Wear Finishing Powder

GR Long Wear Finishing Powder

291 ден.415 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 121648
Достапност: Нема на залиха
Количина:

Кадифено мазна пудра која создава беспрекорен тен на сите типови и тонови на кожа. Поставете ја и матирајте ја вашата основа со оваа проѕирна формула која се лизга многу мазно.

Начин на употреба: Користете ја вклучената пуфка или четка. Отстранете го вишокот производ. Нанесете на лицето со кружни движења по основата или на гола кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Long Wear Finishing Powder Кадифено мазна пудра која создава беспрекорен тен на сите типови и тонови на кожа. Поставете ја и матирајте ја вашата основа со оваа проѕирна формула која се лизга многу мазно. Начин на употреба: Користете ја вклучената пуфка или четка. Отстранете го вишокот производ. Нанесете на лицето со кружни движења по основата или на гола кожа. .. Category: Product #: 121648 Regular price: 291 ден. 415
291
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS