Golden Rose Mega Lashes Mascara
  • Golden Rose Mega Lashes Mascara

Golden Rose Mega Lashes Mascara

205 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 440893
Достапност: На залиха
Количина:

Exclusive deep black creamy formula and unique rubber two step brush designed to lift and coat each lashes with extra volumizing, lengthening and curling effect for defined lashes. Vegan formula.
Application:
1. Step: Flat side: It loads mascara and lift up the lashes.
2.step: Bristles : Separates and combs the lashes and creates defined, perfect volumed and extreme length lashes.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose Golden Rose Mega Lashes Mascara Exclusive deep black creamy formula and unique rubber two step brush designed to lift and coat each lashes with extra volumizing, lengthening and curling effect for defined lashes. Vegan formula. Application: 1. Step: Flat side: It loads mascara and lift up the lashes. 2.step: Bristles : Separates and combs the lashes and creates defined, perfect volumed and extreme length lashes. .. Category: Product #: 440893 Regular price: 205 ден. 205
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75