GR Miss Beauty Glow Baked Trio
  • GR Miss Beauty Glow Baked Trio
  • GR Miss Beauty Glow Baked Trio
  • GR Miss Beauty Glow Baked Trio

GR Miss Beauty Glow Baked Trio

399 ден.570 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 441890
Достапност: Нема на залиха
Количина:

Glow Baked Trio е ексклузивна печена формула која вклучува 2 руменила и хајлајтер. Свиленкаста мека текстура создава природен, светлински изглед на лицето и образите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Miss Beauty Glow Baked Trio Glow Baked Trio е ексклузивна печена формула која вклучува 2 руменила и хајлајтер. Свиленкаста мека текстура создава природен, светлински изглед на лицето и образите. .. Category: Product #: 441890 Regular price: 399 ден. 570
399
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS