GR Miss Beauty Glow Stick Blusher Peach Flash
  • GR Miss Beauty Glow Stick Blusher Peach Flash
  • GR Miss Beauty Glow Stick Blusher Peach Flash
  • GR Miss Beauty Glow Stick Blusher Peach Flash

GR Miss Beauty Glow Stick Blusher Peach Flash

299 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 441913
Достапност: На залиха
Количина:

Glow Stick производот создава светлечка живописна боја на образите за вцрвенета убавина. Неговата уникатна текстура лесно се нанесува и се вклопува во свиленкаста светла боја.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Miss Beauty Glow Stick Blusher Peach Flash Glow Stick производот создава светлечка живописна боја на образите за вцрвенета убавина. Неговата уникатна текстура лесно се нанесува и се вклопува во свиленкаста светла боја. .. Category: Product #: 441913 Regular price: 299 ден. 299
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75